Dolina-noteci.pl – róg obfitości

przez Beryl i spółka
Dolina-noteci.pl

Czy znacie jedyny sklep zoologiczny prowadzony przez psa? Nie? Zapraszam Was zatem do Doliny Noteci!

Wygoda i wybór

Zakupy dla Beryla najczęściej robię przez Internet. Mam kilka ulubionych sklepów, do których zaglądam, ale wciąż poznaję nowe miejsca w sieci, które pozwalają wybrać odpowiednie produkty szybko i wygodnie. Jednym z nich okazał się sklep Dolina-noteci.pl.

Przede wszystkim muszę napisać, że uwielbiam narrację, w jakiej prowadzone są media społecznościowe firmy. Pies Prezes to znak rozpoznawczy nie do pomylenia. I to właśnie on wita nas w sklepie oraz opowiada, co w nim znajdziemy.

Powitanie od Prezesa na stronie głównej sklepu. Źródło: sklep DN.

Strona ma bardzo przejrzystą strukturę. Łatwo na niej znaleźć to, czego akurat potrzebujemy. Złoty pasek na górze pozwala wybrać, czy szukamy czegoś dla psa, dla kota czy dla siebie. Po wejściu w zakładkę „Karma dla psa” możemy dodatkowo zawęzić wyszukiwanie i obejrzeć tylko karmy mokre, suche albo produkty z konkretnej linii. Ale to nie wszystko! Panel filtrów po lewej stronie daje możliwość jak najlepszego dopasowania wyników do naszych potrzeb. To tam zaznaczycie przedziały cenowe oraz takie opcje jak karmy pełnoporcjowe, zawierające taurynę czy wspomagające trawienie.

Dolina Noteci Superfood

To, co wyjątkowo mi się spodobało i z czego skorzystałam w zakupach, to dostępność zestawów karm. W tej kategorii znajdziecie zarówno zestawy puszek czy saszetek danej karmy o tym samym smaku, jak i takie składające się z różnych wersji. Ja tym razem wybrałam dwa zestawy saszetek Dolina Noteci Superfoods i wzięłam Berylowi wszystkie smaki. Uzupełniłam też zapasy o kilka puszek linii Cuisine, która zachwyciła nas w tegorocznych testach dla TOP for DOG. Na koniec dorzuciłam pokrywkę do puszek oraz chusteczki do pielęgnacji psich oczu, uszu i fałd skórnych.

Dolina Noteci Cuisine

Dolina-noteci.pl: ekspresowo i bez zarzutu

Wysyłka produktów była naprawdę szybka, a paczka dotarła w stanie nienaruszonym. Same produkty Doliny Noteci znamy i lubimy już od jakiegoś czasu, więc nic nie zaskoczyło mnie negatywnie – jakość tak samo dobra jak zawsze. Karton był estetycznie zapakowany z wykorzystaniem ekologicznego wypełnienia. Do paczki dołączono ulotkę z nowinkami z Dolinki (urocze!) oraz podziękowanie za korzystanie z produktów firmy. Mały gest, a cieszy!

Warto znać Dolinę!

Dolina-noteci.pl to sklep o bogatym asortymencie. Daje możliwość wyboru pojedynczych sztuk lub zestawów w nieco korzystniejszej cenie, dzięki czemu zawsze możemy dopasować ilość do naszego aktualnego zapotrzebowania. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Sklep jest przejrzysty, przyjazny użytkownikowi i dobrze zaopatrzony, a zespół nadzorowany przez Prezesa zawsze gotowy do pomocy. My polecamy!

Zajrzyj również tutaj

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Czy zgadzasz się na to? Jasne! Dowiedz się więcej...