Game Dog AniFlexi Marine: na zdrowy ruch

przez Beryl i spółka
Game Dog AniFlexi Marine: na zdrowy ruch

Suplementy na stawy od jakiegoś czasu są obowiązkowym produktem w moich psich zapasach. Odkąd u Beryla zdiagnozowano delikatną dysplazję stawów biodrowych, suplementujemy się regularnie. Lubię co jakiś czas zmieniać podawane preparaty. Nowością, którą mogłam przetestować dzięki współpracy z plebiscytem TOP for DOG, jest suplement Game Dog AniFlexi Marine.

AniFlexi Marine to bardzo dużo dobra zamkniętego w jednej podłużnej tabletce. W składzie znajdziemy hydrolizowany kolagen rybny Peptan®, chrząstkę rekina, nowozelandzką małżę zieloną, glukozaminę, kwas hialuronowy oraz witaminę C. Wszystkie substancje zawarte w suplemencie spełniają normy żywieniowe dla ludzi. Ponadto charakteryzuje je wysoka biodostępność, co sprawia, że nawet alergicy mogą stosować preparat bezpiecznie.

Game Dog AniFlexi Marine ma za zadanie hamować postępowanie już istniejących zwyrodnień stawów oraz poprawiać ich ruchomość i elastyczność. Suplement zmniejsza dolegliwości bólowe i stany zapalne, a także odżywia tkankę chrzęstną i pobudza jej regenerację. Może być również podawany szczeniętom, by wspomóc prawidłowy rozwój ich układu ruchu.

Doskonale dobrany, wysoce funkcjonalny skład to idealna opcja dla mojego psiego seniora. Beryl w przyszłym roku skończy dziewięć lat. Do tej pory, mimo dysplazji, udało nam się utrzymać go w dobrej formie i zapobiec problemom z poruszaniem się, sztywności stawów i tym podobnym. Bardzo chciałabym, by ten stan się utrzymał, dlatego cieszę się, że mam na pokładzie AniFlexi Marine. Beryl chętnie przyjmuje tabletki z jedzeniem i jako smakołyk, a ja mam spokojną głowę i wiem, że dbam o niego najlepiej, jak mogę. A ponieważ suplement nadaje się także dla młodych psów w okresie wzrostu, zapewne spróbuje go również Mistral 🙂

Zajrzyj również tutaj

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Czy zgadzasz się na to? Jasne! Dowiedz się więcej...