Maced: naturalnie pyszne

przez Beryl i spółka
Przysmaki Maced Super Premium NATUREL

Wysoka jakość ma to do siebie, że czuje się ją od pierwszych chwil. Już sama filozofia firmy czy opakowanie produktu potrafią wywołać przysłowiowy efekt wow. Z ogromną radością mogę powiedzieć, że najnowsze przysmaki firmy Maced z linii Super Premium NATUREL powodują taką właśnie reakcję.

Poczucie misji

Tak blisko natury, jak to tylko możliwe – oto idea, która przyświecała producentowi w opracowywaniu receptury smakołyków. Nasi podopieczni to mięsożercy, a więc potrzebują odpowiednio przystosowanej diety. O ile w przypadku karmy przywiązuje się do tego dużą wagę, o tyle mam wrażenie, że przysmaki, stanowiące niejako uzupełnienie codziennej diety, rządzą się czasem innymi prawami. Ja sama kilka razy chwyciłam pierwszą lepszą paczkę z półki sklepu zoologicznego i nie czytając składu, zaniosłam ją do kasy z myślą: “spróbujemy”. Skoro jednak dostępne są na rynku takie produkty, jak przysmaki Super Premium NATUREL, po co godzić się na przeciętność?

Maced Super Premium NATUREL
Wszystkie smaki i rodzaje linii Super Premium NATUREL na jednym zdjęciu.

Smakołyki Maced mają w składzie tylko wysokiej jakości produkty mięsne, warzywa, owoce oraz zioła. Dzięki tym ostatnim możemy zapewnić psu witaminy i minerały oraz wspomóc pracę jego układu odpornościowego, narządów wzroku i układu krążenia. Przysmaki nie zawierają zbóż. Opakowania ze strunowym zamknięciem pozwalają zachować świeżość i aromat otwartych smakołyków, a także, dzięki odpowiedniemu oznaczeniu kolorystycznemu, ułatwiają wybór określonego rodzaju mięsa.

Do wyboru, do koloru

Smakowite kąski Maced Super Premium NATUREL występują w dwóch wersjach – Crispy oraz Soft – i w sześciu różnych smakach. Dzięki plebiscytowi TOP for DOG i uprzejmości producenta Beryl miał przyjemność spróbować wszystkich wariantów. Sądząc po jego reakcjach, mogę powiedzieć jedno: trudno określić, które polubił najbardziej, bo wszystkie bez wyjątku wywołały jego ogromny entuzjazm.

Maced Super Premium NATUREL Crispy
Chrupiące przysmaki Crispy z mięsa kaczki.

Przysmaki Crispy to chrupiące, aromatyczne, twarde kąski. W tej kategorii do wyboru mamy trzy smaki: dziczyzna z pasternakiem, kaczka z marchwią i rozmarynem oraz kurczak z marchwią, jabłkiem i burakiem. Dzięki zwartej konsystencji pomagają usuwać kamień nazębny. W wersji Soft natomiast smakołyki mają formę miękkich pralin i występują również w trzech smakach: królik z rozmarynem, kurczak i wołowina z oregano. Każdy z tych rodzajów spełnia inne funkcje, więc w zależności od indywidualnych potrzeb psa możemy wybrać najodpowiedniejszy wariant.

Maced Super Premium NATUREL Soft
Mięsne praliny z królika, czyli przysmaki w wersji Soft.

By pokazać pełniejszy obraz tego, co oferują nam przysmaki firmy Maced, podaję za producentem skład przykładowych smakołyków w wersji Crispy i Soft:

Maced Super Premium NATUREL CRISPY: dziczyzna z pasternakiem 80 g
Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 66% (w tym 13% dziczyzny), płatki ziemniaczane, suszony pasternak 13%, olej roślinny, burak suszony 0,3%, składniki mineralne.


Maced Super Premium NATUREL SOFT: wołowina z oregano 100 g
Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: wołowina 91%, surowce pochodzenia roślinnego: glicerol 5%, oregano 4%.

Źródło: opisy produktów Maced w sklepie internetowym zookarina.pl
Chrupiemy czy przeżuwamy?

Zarówno przysmaki Crispy, jak i Soft mają bardzo atrakcyjną konsystencję. Warto jednak zaznaczyć, że oba rodzaje dość trudno dzieli się na mniejsze kawałki. Ponieważ smakołyki nie należą do najmniejszych, mogą nie sprawdzić się przy szybkim wydawaniu nagród podczas treningu, zwłaszcza z mniejszymi psami. Mimo to dla chcącego nic trudnego! Gdy chciałam wykorzystać smaczki Maced na spacerze, po prostu kroiłam je drobniej, natomiast wersję Soft z kurczaka udało mi się porozrywać palcami. Możecie mi wierzyć, że warto spędzić chwilę na rozdrabnianiu przysmaków Super Premium NATUREL. Pachną według mnie pięknie, a według Beryla tak, że aż ślinka cieknie – dosłownie! Taki argument może się ogromnie przydać podczas spacerów, ćwiczeń i treningów.

Muszę przyznać, że już dawno nie natknęłam się na produkt, którego warianty smakowe tak bardzo by mi się spodobały. Przyprawy i warzywa czuć od razu po otworzeniu paczki smakołyków. Każdy z sześciu rodzajów wspomaga psa na inny sposób: od wzmacniania wątroby i układu krwionośnego przez wspomaganie trawienia po hamowanie rozwoju bakterii i grzybów.

Maced Super Premium NATUREL
Po raz kolejny popisujemy się sztuczką „Trzymaj”. 😀
W zgodzie z naturą

Po zakończonych sukcesem testach z czystym sumieniem polecam każdemu właścicielowi psa przysmaki Maced Super Premium NATUREL. Jeśli lubicie podawać swoim podopiecznym naturalne smakołyki o przemyślanej recepturze, które w dodatku odgrywają istotną rolę w funkcjonowaniu psiego organizmu, to te produkty przypadną Wam do gustu. Ogromnie się cieszę, że mieliśmy okazję przetestować je z Berylem – na pewno będziemy do nich wracać!

Zajrzyj również tutaj

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Czy zgadzasz się na to? Jasne! Dowiedz się więcej...