GeriatiVet Dog: to ja już mam seniora?!

przez Beryl i spółka
GeriatiVet Dog

Choć wciąż trudno mi myśleć o Berylu w kategoriach seniora, skończył już osiem lat. To wiek, w którym warto poświęcić dbaniu o zdrowie i regularne badania jeszcze więcej uwagi niż wcześniej. Podobnie rzecz ma się z suplementacją. Dlatego z chęcią zgłosiłam się do testów preparatu GeriatiVet Dog firmy Vet Expert.

Czym jest GeriatiVet? To okrągłe, żółtawe tabletki o (dla mnie) neutralnym zapachu. Suplement przeznaczony jest dla psów powyżej siódmego roku życia. Ma za zadanie wspierać odporność, wspomagać pracę serca, przeciwdziałać procesom zapalnym, sprzyjać prawidłowemu funkcjonowaniu stawów oraz spowolnić pogarszanie się wzroku. Absolutnie każda z tych funkcji jest dla mnie niezwykle istotna. Ze względu na niedomykalność dwóch zastawek Beryl musi mieć serce badane raz do roku, a z powodu dysplazji od lat suplementuję jego stawy. Ostatnio byłam z nim również u okulisty na wizycie kontrolnej. GeriatiVet celuje więc we wszystko, co ważne w życiu z dojrzałym psem.

Tak wyglądają tabletki GeriatiVet

Beryl nie należy do wybrednych psów. Tylko czasami zastanawia się chwilę, nim zje coś nowego. Z tabletkami GeriatiVet nie było takiego problemu. Chętnie przyjmował je zarówno z karmą, jak i podawane samodzielnie. Chrupał je jak smakołyki 🙂

Według mnie GeriatiVet to bardzo ważny i potrzebny produkt. Poznałam go dzięki współpracy ambasadorskiej z plebiscytem TOP for DOG i już wiem, że z nami zostanie. Działanie profilaktyczne preparatu obejmuje wszystkie najważniejsze układy i narządy zwierzęcia. Dlaczego miałabym odmawiać mojemu ukochanemu, pierwszemu psu tak ważnego wsparcia? Oczywiście jestem zwolenniczką rozsądnej suplementacji oraz konsultacji z weterynarzem w razie wątpliwości. Gdy jednak wiem, że mój pies wchodzi w wiek, w którym profilaktyka staje się szczególnie istotna, to wolę zapobiegać, niż potem leczyć. Beryl póki co cieszy się dobrym zdrowiem i formą, a ja chciałabym, by zostało tak jak najdłużej. GeriatiVet może w tym pomóc.

Zajrzyj również tutaj

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Czy zgadzasz się na to? Jasne! Dowiedz się więcej...