Dognity: Wasza Miłość, drugi profil!

przez Beryl i spółka
Dognity

Masz psa. Kochasz go nad życie i większą przyjemność czerpiesz z zamawiania rzeczy dla niego niż z nowej sukienki albo bajeranckiego zegarka. W telefonie masz niemal tylko jego zdjęcia: piesek w parku, piesek na kanapie, piesek je śniadanie… Wydaje Ci się, że nie da się już być bardziej zapsionym? Mylisz się. Poznaj Dognity!

Dedykacja Dognity

Portret rodem z wieków dawnych

Na tym świecie jest ktoś, kto może przygotować absolutnie rewelacyjny, dopracowany w najmniejszych szczegółach portret Twojego zwierzaka. Tym kimś jest Maria, a jej praca to nie będzie zwykły portret. Dognity potrafi odnaleźć na kartach historii alter ego Twojego pupila i sprawić, że pies czy kot (ale pewnie i z krową dałoby radę!) wcieli się w jego postać. Ty dostaniesz efekt na płótnie – dosłownie i w przenośni. Brzmi nieźle, co?

Szczęśliwy odbiorca

Przygodę zaczniecie od wyboru zdjęć – to znaczy Ty je wybierzesz i przygotujesz krótki opis podopiecznego. Fotki i opis wyślesz Marii, a ona zacznie czarować. Nie martw się, postać historyczna na pewno będzie idealnie dobrana do charakteru Twojego zwierza. Beryl na przykład został Karolem Bourbonem, księciem de Berry, zwanym również Berrym Dobre Serce. Wszystko jasne, prawda? 🙂

Hrabiny i książęta

Czekając na projekt obrazu, będziesz sprawdzać maila po trzydzieści razy dziennie i wyobrażać sobie, jak może wyglądać. Rzeczywistość i tak Cię zaskoczy – z zachwytu ciężko będzie zebrać szczękę z podłogi. Dzieła Marty z powodzeniem mogłyby powstać na dworach rządzonych przez majestatyczne dogi, zwinne charty i dostojne wyżły. To prawdziwe cuda, drukowane na płótnie i naciągane na krosno. Na żywo wyglądają tak, jakby ktoś właśnie wykonał ostatnie pociągnięcie pędzla umoczonego w farbie olejnej – czyli po prostu pięknie. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest w nich dokładnie dopracowany.

Dognity z dołu

Być może myślisz sobie, że taki obraz do niczego nie będzie Ci pasować. Nic bardziej mylnego! Taki zarazem humorystyczny, jak i elegancki dodatek zachwyci każde oko. Poza tym powiedzmy sobie szczerze: Twój dom przecież i tak nie jest Twój, tylko Twojego psa. Oddaj mu należny hołd. Maria Ci w tym pomoże!

Dognity

A jeśli już znasz Dognity, nie zapomnij zagłosować w plebiscycie TOP for DOG. 🙂

Zajrzyj również tutaj

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Czy zgadzasz się na to? Jasne! Dowiedz się więcej...